Kreslicí plátno 1 kopie 2 copy 5@4x
Search
Close this search box.

Fotovoltaika pro firmy

Energeticky náročná odvětví a podniky, jako jsou průmyslové závody nebo kancelářské budovy, spotřebovávají elektřinu nejintenzivněji během dne, tedy v době, kdy je nejvíce slunečního záření a nejvíce energie generují fotovoltaické panely. To umožňuje okamžitou spotřebu vyrobené elektrické energie a tím dosažení největších úspor.

Spojte se s našimi projektanty a získejte odborný návrh pro Vaši firmu.

Proč fotovoltaiku pro Vaši firmu?

Dotace na fotovoltaiku pro firmy 2024

Od 1. března do 31. října 2024 se firmy mohou přihlásit o dotace na instalaci fotovoltaických systémů prostřednictvím výzvy RES+, která je realizována skrze systém AIS SFŽP ČR. Tato příležitost přináší nejen finanční podporu až 50 % ceny, ale i vizi zelenější budoucnosti pro podniky, které se rozhodnou stát průkopníky v oblasti obnovitelných zdrojů.

Aby však byla cesta k fotovoltaice úspěšná, je třeba pečlivě připravit žádost o dotaci. Výzva RES+ klade důraz na detailní a kvalitní projekty, které splňují všechny technické a administrativní požadavky. Je tedy nezbytné, aby firmy spolupracovaly s odborníky na fotovoltaiku a dotace, kteří pomohou překlenout případné administrativní a technické bariéry.

Realizace

Realizace - fotovoltaika pro firmy

Některé z našich projektů instalace systému FVE pro podniky. Přidejte se k seznamu spokojených zákazníků.

Jaké jsou výhody?

S fotovoltaikou pro firmy od DEMBO jen získáte!

  • Společnost ochráněná před neočekávaným vypnutím proudu
  • Zvýšená image značky
  • Proekologické certifikáty
  • A jako bonus energie zadarmo

Rychlá montáž

Instalace solární elektrárny do měsíce!

Rychlá montáž

Realizace instalace solární elektrárny (instalace solárních panelů, instalace elektročásti FVE, spuštění, zaškolení) do jednoho měsíce od souhlasného stanoviska distributora.

Kvalitní komponenty

Nabízíme třífázové měniče Solax, hybridní měniče GoodWe a panely prémiových značek Canadian Solar a LONGi

Kvalitní komponenty

Fotovoltaiku tvoří fotovoltaické panely, střídač a baterie. Panely přeměňují sluneční záření na stejnosměrný proud, který střídač převádí na elektřinu střídavou, která napájí běžné spotřebiče, jenž jsou připojené do sítě.

Vše vyřídíme za Vás

Fotovoltaika na klíč. Poradíme, najdeme ideální řešení, vyřešíme dotaci a kompletně namontujeme.

Vše vyřídíme za Vás

Po přijetí poptávky Vás ihned kontaktujeme, přijedeme k Vám, vybereme společně ideální řešení, vyřešíme montáž, dotace, záruční i pozáruční servis.
Časová osa

Průběh realizace

Bezplatná konzultace

Součástí zakázky je bezplatná konzultace, technická obhlídka a návrh řešení ještě před podepsáním smlouvy.

Férová nabídka

Připravíme tu nejvýhodnější nabídku, která bude zohledňovat veškeré podklady, které od Vás získáme během předchozí konzultace

Zařídíme veškeré formality

Vyřídíme žádost o připojení do distribuční sítě sítě.

Národní plán obnovy

Finanční podpory pro malé, střední i velké firmy na pořízení a instalaci fotovoltaických systémů.

Instalace FVE

Instalace solárních panelů, instalace elektročásti FVE, spuštění a zaškolení.

Spokojená firma

Hurá, získáváte pro firmu energii ze slunečního záření a ještě k tomu šetříte planetu i své účty

Máte zájem o spolupráci?

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář!

Můžete nám napsat e-mail: info@dembo.cz nebo zavolat: +420 607 584 830

Po vyplnění požadovaných informací naši odborní technici vyhodnotí to nejlepší řešení pro Vaši domácnost.

nebo
Žádné nevyžádané hovory ani e-maily. Vaše údaje jsou v bezpečí.
FAQ

Často kladené otázky

Fotovoltaické instalace pro firmy jsou často větší a složitější než ty domácí. S ohledem na tuto skutečnost vynakládáme maximální úsilí, abychom zajistili, že solární systémy DEMBO jsou co možná nejvíce bezúdržbové a bezporuchové. Pomáhá v tom mimo jiné monitoring fotovoltaiky Solax Cloud, který umožní vzdáleně sledovat každý jednotlivý panel a maximalizovat produkci. Bezpečnostní systémy použité v optimalizátorech zajišťují, že v případě poruchy instalace automaticky sníží napětí na modulech, čímž se minimalizuje riziko úrazu elektrickým proudem.

V našich fotovoltaických systémech používáme pouze osvědčená řešení a technologie. Dbáme na maximální komfort a pocit bezpečí našich investorů, proto instalujeme pouze ověřené a kvalitní elektrárny. Instalace navrhujeme minimálně na 25 let a vynakládáme maximální úsilí, aby během tohoto období fungovaly efektivně, bezpečně a bezúdržbově.

Správně zvolená a navržená fotovoltaická elektrárna na firmě zaručí výrazné snížení nákladů na elektřinu – to však není její jediná výhoda!

Fotovoltaická instalace s funkcí nouzového napájení (tzv. záloha) umožňuje chránit podnik před fatálními následky neplánovaného přerušení dodávky energie ze sítě. Bateriové systémy nejsou dostatečně výkonné, aby běžely nepřetržitě po delší dobu, ale mohou poskytnout neocenitelný čas na uložení citlivých dat nebo dokončení kritických úloh.

Vlastní fotovoltaická elektrárna je také skvělým způsobem, jak pozitivně posílit image značky. Proenvironmentální aktivity jsou hodnoceny jednoznačně kladně a mohou být rozhodujícím faktorem pro potenciální dodavatele. Často jsou také požadavkem na získání různých typů proekologických certifikátů.

Dotace na fotovoltaiku pro firmy jsou jedním z řešení, díky kterému jsou náklady na tento projekt nižší a návratnost investice rychlejší. 

Národní plán obnovy nabízí finanční prostředky pro malé, střední i velké firmy na pořízení a instalaci fotovoltaických systémů s akumulátorem i bez něj.

Vzhledem k často složitým formalitám souvisejícím se spolufinancováním doporučujeme nás kontaktovat a my poradíme v procesu žádosti o dotace pro fotovoltaické firmy.

Hledáte-li kompetentní specialisty, kteří nejen profesionálně montují fotovoltaické panely, ale také pomáhají s žádostí o dotace pro firmy na fotovoltaické instalace, obraťte se na DEMBO.

Fotovoltaika pro firmy také vyžaduje použití osvědčených komponentů vysoké kvality, vyráběných spolehlivými a finančně stabilními firmami. Díky tomu má majitel instalace větší jistotu, že jeho dlouhodobá záruka na komponenty bude platit i za 15, 20 nebo dokonce 25 let!

Výše úspor se mění podle toho, pro jaký systém fotovoltaiky (s baterií, s tepelným čerpadlem nebo s akumulací do vody) se rozhodnete. Mezi další faktory patří výše vaší spotřeby, ceny dodavatele elektrické energie a (ne)výhodnost vašich současných zařízení.

Pokud nyní topíte elektrokotlem, dokážete díky vhodně navržené fotovoltaické elektrárně ušetřit až 60 % nákladů. Konkrétní výši úspor zjistíte na základě energetického posudku, který vám pečlivě připravíme. Každému zákazníkovi chceme doporučit dlouhodobě nejvýhodnější řešení.

Fotovoltaická instalace pro dům nebo firmu je systém navržený tak, aby mohl fungovat po celý rok. Zároveň je třeba mít na paměti, že se změnou ročních období se mění délka dne a oslunění, což ovlivňuje efektivitu instalace.

V zimě je výnos z fotovoltaiky rozhodně nižší než v létě, ale nižší teploty charakteristické pro zimní měsíce jsou pro fotovoltaiku lepší, protože se panely nepřehřívají a pohyb elektronů je efektivnější.

V zimě potenciální výnos klesá na několik desítek kilowatthodin za měsíc.