Kreslicí plátno 1 kopie 2 copy 5@4x
Search
Close this search box.

Montáž fotovoltaiky pro rodinný dům Havířov

Jsme rádi, že čím dál více zákazníků má zájem o instalaci fotovoltaického systému pro svůj rodinný dům či firmu. Pro představu, jak celá montáž probíhá krok po kroku, jsme vybrali pro příklad instalaci FVE panelů pro rodinný dům v Havířově naším týmem v Moravskoslezském kraji, na který se zaměřujeme. Zde je neformální průvodce, jak celý proces probíhal:

Krok 1: Popovídání s DEMBO

V první řadě je potřeba vyplnit nezávaznou poptávku v DEMBO nebo zavolat, že chcete na střechu svého domu nějaké ty solární panely. My zákazníky přesvědčujeme k nezávazné schůzce, kde vysvětlujeme vše od A do Z a zodpovíme na všechny otázky.

Krok 2: Papírování

DEMBO vám pomůže zjistit, jaké potřebujete povolení (jestli vůbec nějaké) a jak to celé zařídit, aby fotovoltaická instalace byla legální a všechno šlo hladce. Společně s tím vyřídíme také veškeré papírování ohledně dotací na fotovoltaiku pro RD 2024.

Krok 3: Plánování

Společně s probereme, kolik panelů se vejde na střechu, jaké typy panelů a invertoru jsou nejlepší pro vaši situaci a jak to celé zapadá do vašeho rozpočtu.

Krok 4: Montážní den

DEMBO přijede s celým svým týmem energických ninjů a začne s montáží. Nejdřív instalujeme montážní systém, který drží panely na střeše. Pak přijdou na řadu samotné celočerné fotovoltaické panely AIKO, které jsou hedničkou na trhu. Vypadají skvěle a jsou vysoce účinné. Tým bude pracovat rychle a efektivně – předtím, než si to uvědomíte, budou panely na místě a vypadat to bude skvěle.

Krok 5: Zapojení a kontrola

Poté, co jsou panely pevně na místě, DEMBO zapojí vše k invertoru a zajistí, že všechno funguje, jak má. Budou provádět různé kontroly, abyste byli spokojeni a všechno bylo bezpečné.

Krok 6: Spuštění a oslava

Jakmile je vše hotové a funguje, DEMBO vám ukáže, jak systém spustit a jak ho spravovat. A pak? Je čas oslavit, že jste právě udělali velký krok k soběstačnosti a pomohli planetě. Následný monitoring FVE panelů zajistí jednoduchá aplikace Solax Cloud.

Tip:

Nebojte se ptát. DEMBO je tu pro vás, aby vám pomohli pochopit celý proces a aby všechno proběhlo hladce. Pokud máte jakékoli pochybnosti nebo otázky, stačí se zeptat.

Pamatujte, instalace fotovoltaického systému je velký krok k zelenější budoucnosti a snížení vašich energetických nákladů. S firmou DEMBO a jejich týmem odborníků budete v dobrých rukou.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Máte zájem o spolupráci?

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář!

nebo
Žádné nevyžádané hovory ani e-maily. Vaše údaje jsou v bezpečí.