Kreslicí plátno 1 kopie 2 copy 5@4x
Search
Close this search box.

Dotace na tepelné čerpadlo

Díky garanci dotace bude mít na vlastní tepelné čerpadlo skutečně každý. Máme 100% úspěšnost ve vyřizování dotací. Můžete si být jistí, že pro Vás získáme dotační podporu na tepelné čerpadlo v plné výši.
Nová zelená úsporám na tepelné čerpadlo

Státní dotace na tepelné čerpadlo v roce 2023

Nová zelená úsporám je dotační program, který poskytuje dotace na všechny druhy tepelného čerpadlafotovoltaiku i nabíjecí stanice pro elektromobil.  

Tyto dotace lze v rámci NZÚ kombinovat a ušetřit tak velké náklady na jejich pořízení.

Dotace na tepelné čerpadlo 2023

  • TČ vzduch-voda bez ohřevu –  80 000 Kč 
  • TČ vzduch-voda s ohřevem – 100 000 Kč 
  • TČ vzduch-voda vytápění a ohřev vody – 80 000 Kč
  • TČ vzduch-voda vytápění – 60 000 Kč
  • TČ vzduch-voda ohřev vody – 45 000 Kč
Máte zájem o dotaci?

Získejte dotaci vyplnění formuláře

Můžete nám napsat e-mail: info@dembo.cz nebo zavolat: +420 607 584 830

Po vyplnění požadovaných informací naši odborní technici vyhodnotí to nejlepší řešení pro Vaši domácnost.

nebo
Žádné nevyžádané hovory ani e-maily. Vaše údaje jsou v bezpečí.

DEMBO za Vás vše vyřídí!

Získáme pro vás plnou dotační podporu na novou fotovoltaiku a tepelné čerpadlo. Máme 100% úspěšnost ve vyřizování dotací. Podporu z programu Nová zelená úsporám pro fotovoltaiku a pro tepelné čerpadla 2023 dostanete v plné výši. Kromě toho od nás budete mít kompletní informační servis, jak dotační podpora fotovoltaiky funguje. Provedeme vás procesem a vyřídíme kompletní dokumentaci.

FAQ

Často kladené otázky

Nová zelená úsporám je určena pro všechny domácnosti bez ohledu na výši příjmů, rekreační objekty s trvalým pobytem osob a bytové domy. Dotace na výměnu neekologických kotlů na pevná paliva nižší než 3. třídy a lokálních topidel (např. kamen) využívaných jako hlavní zdroj tepla za tepelné čerpadlo.
 
 

Není pochyb, že na otázku, zda se tepelné čerpadlo bez fotovoltaiky vyplatí, existuje pouze jedna odpověď – samozřejmě se vyplatí, i když přirozeně kombinace tepelného čerpadla s fotovoltaickou instalací umožňuje snížit cenu vytápění ještě víc.

Do tří týdnů po podání elektronické žádosti se dozvíte, zda je žádost v pořádku nebo je něco potřeba doplnit. Tři týdny jsou potřeba na kontrolu doložení realizace projektu po skončení prací. Jakmile bude žádost schválena, bude do tří týdnů od uzavření smlouvy odeslána dotace na účet.
Podle § 7 odst. (4) písm. b) tohoto zákona může instalovat kamna a kotle na biomasu, fotovoltaické a fototermické systémy, mělké geotermální systémy a tepelná čerpadla pouze oprávněná osoba.