Kreslicí plátno 1 kopie 2 copy 5@4x
Search
Close this search box.

DEMBO – účast na veletrhu Stavba – Teplo – Energie – Auto – Zahrada – Hobby

Naše firma DEMBO, specializující se na fotovoltaiku a tepelná čerpadla, se úspěšně zúčastnila 16. ročníku FRÝDECKO-MÍSTECKÉHO VELETRHU – Stavba – Teplo – Energie – Auto – Zahrada – Hobby. Tento prestižní veletrh, zaměřený na stavebnictví, bytové zařízení, automobily, zahrady a hobby, se stal ideální platformou pro představení našich inovativních řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie široké veřejnosti i odborníkům.

Co jsme na veletrhu představili?

Náš stánek, umístěný v centrální části výstavní haly, přilákal velké množství návštěvníků, kteří se zajímali o moderní řešení pro energetickou soběstačnost a ekologickou udržitelnost. Hlavními lákadly byly naše pokročilé fotovoltaické systémy (FVE) a efektivní tepelná čerpadla. Návštěvníci měli možnost seznámit se s výhodami, které naše technologie nabízejí, a prohlédnout si praktické ukázky jejich fungování.

Výhody fotovoltaických systémů od DEMBO

Naše fotovoltaické systémy jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální energetickou nezávislost a snížily náklady na elektřinu. Zde jsou některé klíčové výhody FVE od DEMBO:

  1. Vysoká účinnost a spolehlivost: Naše panely jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a zaručují dlouhou životnost a stabilní výkon.
  2. Snížení nákladů na energii: Investice do fotovoltaických systémů přináší dlouhodobé úspory na nákladech za elektřinu, což je výhodné pro domácnosti i podniky.
  3. Ekologická udržitelnost: Používáním solární energie přispíváte k ochraně životního prostředí a snižujete svou uhlíkovou stopu.
  4. Rychlá návratnost investice: Díky státním dotacím a programům podpory obnovitelných zdrojů energie se investice do FVE rychle vrací.
  5. Monitorování a údržba: Naše systémy jsou vybaveny moderními monitorovacími nástroji, které umožňují sledování výkonu v reálném čase, a nabízíme také profesionální servisní služby.

Tepelná čerpadla DEMBO

Kromě fotovoltaických systémů jsme návštěvníkům představili i naše vysoce efektivní tepelná čerpadla, která jsou ideálním řešením pro vytápění a chlazení budov. Tepelná čerpadla DEMBO vynikají nízkými provozními náklady, vysokou účinností a šetrností k životnímu prostředí.

Účast na 16. ročníku Frýdecko-Místeckého veletrhu byla pro nás skvělou příležitostí k prezentaci naší práce a získání cenné zpětné vazby od návštěvníků. Děkujeme všem, kteří nás navštívili, a těšíme se na další ročník. Pokud máte zájem o více informací o našich produktech a službách, neváhejte nás kontaktovat.

DEMBO – Vaše cesta k energetické soběstačnosti a ekologické udržitelnosti.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Máte zájem o spolupráci?

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář!

nebo
Žádné nevyžádané hovory ani e-maily. Vaše údaje jsou v bezpečí.