Kreslicí plátno 1 kopie 2 copy 5@4x
Search
Close this search box.

Veletrh Intersolar 2023 v Mnichově

V červnu jsme navštívili veletrh Instersolar v Mnichově, abychom zjistili, jaké jsou žhavé novinky v oblasti fotovoltaiky.

Největší evropský veletrh v oblasti energetiky Intersolar navštívilo více než 106 000 návštěvníků ze 166 zemí. V celkem 17ti halách nabízel nejnovější trendy, řešení komerčních instalací a obchodní modely – ať už v oblasti solární energie, jejího skladování anebo elektromobility.

Nejvíce nás zaujaly 3 nové produkty v oblasti fotovoltaiky:

Lehké solární panely, které lze ohýbat

Solární ohebné panely váží pouze 7 kg a lze je instalovat kdekoliv, například si z nich udělat stan nebo přilepit na střechu autobusu nebo kdekoliv, kde je potřeba flexibilní materiál. Lze je využít také v případě, kdy střecha neunese klasické panely.

Solární „čtyřlístek“ Ecoplant

Ecoplant je vysoce účinný generátor energie, který kombinuje mnoho funkcí: získává energii ze slunečního záření, dodává energie pro elektrická kola a auta a nabízí také ochranu osobního majetku díky zabudovaným bezpečnostním kamerám a osvětlení.

Ecoplant se automaticky otáčí za sluncem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, což zajistí, že solární panely budou využívat dostupnou solární energii co nejúčinněji. Ecoplant je volně stojící, takže může být umístěn kdekoli v blízkosti vašeho domu, na zahradě nebo v obchodním parku.

Veletrh Intersolar 2023 v Mnichově

Solární střešní taška

Solární ploché hladké tašky pro střešní krytinu s vlastnostmi fotovoltaických panelů umožňují stylově využívat budovy s památkově chráněnou konstrukcí k výrobě energie (fotovoltaické a solární tepelné). Kromě středomořské varianty v terakotě bude k dispozici i verze v hnědé a v klasické černé. Solární střešní tašky lze také propojit s bateriovým úložištěm a tepelným čerpadlem, aby poskytoval elektřinu a teplo pro váš dům ještě efektivněji.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Máte zájem o spolupráci?

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář!

nebo
Žádné nevyžádané hovory ani e-maily. Vaše údaje jsou v bezpečí.