Kreslicí plátno 1 kopie 2 copy 5@4x
Search
Close this search box.

Značky tepelných čerpadel

Nabízíme tepelná čerpadla od prémiových značek SAMSUNG, Panasonic a Mitshubishi Electronics, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti,

Tepelná čerpadla Panasonic

Panasonic Aquarea

Z okolního vzduchu odebírá až 80 % potřebné tepelné energie

 1. Aquarea High Performance
  Pro nové instalace a nízkoenergetické domy.
  Vynikající účinnost, úspory energie s minimální produkcí emisí CO2 a minimum prostoru. 

 2. Aquarea T-CAP
  Pro extrémně nízké teploty, rekonstrukce a inovace.
  Ideální k zajištění trvalého topného výkonu i při velmi nízkých teplotách. Tato řada dokáže udržovat topný výkon tepelného čerpadla i při venkovní teplotě −20 °C bez pomocného elektrického ohřívače.

 3. Aquarea HT
  Pro dům se starými vysokoteplotními radiátory.
  Ideální pro modernizace: zelený zdroj energie funguje se stávajícími radiátory.  Dokáže dodat výstupní vodu o teplotě 65 °C i při venkovních teplotách −15 °C.

Tepelná čerpadla SAMSUNG

SAMSUNG

Tepelná čerpadla od SAMSUNGU mají chladící technologii WindFree™, snadno ovladatelné dotykové ovladače s možností ovládání přes aplikaci v chytrém telefonu a navíc analyzují podmínky a zvyky v místnosti a automaticky nastavují teplotu.

 1. EHS Split – funguje se zařízeními jiných výrobců. Venkovní jednotka je připojena k modulu, který zajišťuje teplou vodu, podlahové vytápění/chlazení, radiátorové vytápění. Účinek se zvyšuje jeho připojením k fotovoltaice.
 2. EHS Mono – lze připojit k zařízením jiných výrobců (např. zásobník teplé užitkové vody). Jediná venkovní jednotka šetří místo a zjednodušuje instalaci
 3. EHS ClimateHub Mono – tepelné čerpadlo s hydraulickým modulem a zásobníkem teplé vody. Jediná venkovní jednotka šetří místo a zjednodušuje instalaci
 4. EHS ClimateHub Split – tepelné čerpadlo s hydraulickým modulem. Venkovní jednotka je připojena k nádrži potrubím chladiva/topného média. Účinek se zvyšuje jeho připojením k fotovoltaice.
Tepelná čerpadla Mitshubishi Electronics

Mitshubishi Electronics s technologií Zubadan

 • Velmi stabilní výkon v průběhu celého roku
 • Vytápění i ohřev teplé vody bez nutnosti použití jakéhokoliv elektrického dohřevu
 • Rychlý náběh teploty topné vody
 • Garantovaný operační provoz až do venkovní teploty -28 °C
 • Investiční návratnost během 4-8 let